Porady prawne na telefon stają się coraz popularniejsze

 Porady prawne na telefon zyskują na popularności

Ostatnimi czasy coraz popularniejsze stają się porady prawne na telefon. Wystarczy zadzwonić do prawnika dyżurującego i dokonać zapłaty, a otrzymamy poradę prawną.

Zaletą takich porad jest to, że otrzymujemy je niemal natychmiast (w niektórych przypadkach po zgłoszeniu musimy poczekać na odpowiednią analizę prawną), a także to, że ich koszt jest dużo niższy niż tych tradycyjnych. Oprócz tego oszczędzamy także czas, który poświęcilibyśmy na wybranie się do biura radcy prawnego, a także skracamy zdecydowanie czas oczekiwania na taką poradę.

Obecnie kancelarie oferujące takie usługi mogą się pochwalić równie wysoką jakością takich porad, a także wystawiają dokument z podpisem elektronicznym, który jest równoznaczny z analizą prawną, którą moglibyśmy otrzymać na papierze. To dzięki tym kilku powodom porady prawne na telefon są dużo atrakcyjniejsze od tych tradycyjnych. Tak jak wspomniałem, po analizie jest wystawiany elektroniczny dokument, który już w tej chwili dzięki nowej ustawie jest respektowany przez sądy. Dlaczego więc przepłacać? Otóż większość osób wciąż wierzy, że załatwiając coś w cztery oczy może liczyć na wyższą jakość usług, aczkolwiek zazwyczaj okazuje się to mylne.

(Visited 51 times, 1 visits today)